Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,00 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 11865

699 000 zł

12 709 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Jana Kurczaba

3 pokoje, mieszkanie 55,00 m², piętro 4, oferta nr , 11865, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Jana Kurczaba
11865 - zdjęcie nr 0
11865 - zdjęcie nr 1
11865 - zdjęcie nr 2
11865 - zdjęcie nr 3
11865 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1983

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę