Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,30 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN654144

329 000 zł

5 367 zł /m²

Rata 1 539 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dzierzgoń, Im. Janka Krasickiego

3 pokoje, mieszkanie 61,30 m², piętro 1, oferta nr , PAN654144, Dzierzgoń, Im. Janka Krasickiego
PAN654144 - zdjęcie nr 0
PAN654144 - zdjęcie nr 1
PAN654144 - zdjęcie nr 2
PAN654144 - zdjęcie nr 3
PAN654144 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,30 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1991

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę