Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,40 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 11822

342 000 zł

7 533 zł /m²

Rata 1 600 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Tychy, Hanny i Kazimierza Wejchertów

3 pokoje, mieszkanie 45,40 m², piętro 9, oferta nr , 11822, Tychy, Hanny i Kazimierza Wejchertów
11822 - zdjęcie nr 0
11822 - zdjęcie nr 1
11822 - zdjęcie nr 2
11822 - zdjęcie nr 3
11822 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,40 m²

Piętro:

9 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę