Logo

Nowe mieszkanie, 51,54 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A12

670 020 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wzgórze Gustawa

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka

3 pokoje, mieszkanie 51,54 m², piętro 1, oferta nr A12, Wzgórze Gustawa, Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka
Wzgórze Gustawa - zdjęcie nr 0
Wzgórze Gustawa - zdjęcie nr 1
Wzgórze Gustawa - zdjęcie nr 2
Wzgórze Gustawa - zdjęcie nr 3
Wzgórze Gustawa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.54 m², A12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,54 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,09 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę