+2
Nowe mieszkanie, 63,11 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 6.A.39
687 000 zł
10 886 zł /m²
Rata 3 214 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Urzeka - budynek 6
Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego / Czermińskiego
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
63,11 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (6,27 m²)
Termin oddania:
Budynek 6 - listopad 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę