+6
Nowe mieszkanie, 47,54 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 6.A.31
532 000 zł
11 191 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 489 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Urzeka - budynek 6
Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego / Czermińskiego
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,54 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,49 m²)
Termin oddania:
Budynek 6 - listopad 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę