Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 107,10 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMVIZU584

120 000 zł

1 120 zł /m²

Rata 561 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Jugów, Grzybowska

3 pokoje, mieszkanie 107,10 m², parter, oferta nr , SMVIZU584, Jugów, Grzybowska
SMVIZU584 - zdjęcie nr 0
SMVIZU584 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 107.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

107,10 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1940

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę