Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,09 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 121160/78/OMS

3 120 000 zł

47 208 zł /m²

Rata 14 598 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

3 pokoje, mieszkanie 66,09 m², piętro 9, oferta nr , 121160/78/OMS, Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
121160/78/OMS - zdjęcie nr 0
121160/78/OMS - zdjęcie nr 1
121160/78/OMS - zdjęcie nr 2
121160/78/OMS - zdjęcie nr 3
121160/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.09 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,09 m²

Piętro:

9 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę