Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,64 m², 3 pokoje, 11 piętro, oferta nr 120236/78/OMS

3 280 000 zł

53 212 zł /m²

Rata 15 346 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

3 pokoje, mieszkanie 61,64 m², piętro 11, oferta nr , 120236/78/OMS, Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
120236/78/OMS - zdjęcie nr 0
120236/78/OMS - zdjęcie nr 1
120236/78/OMS - zdjęcie nr 2
120236/78/OMS - zdjęcie nr 3
120236/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,64 m²

Piętro:

11 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę