Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 82,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr TN823928

1 075 000 zł

13 110 zł /m²

Rata 5 030 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

Gdańsk, Śródmieście, Górka

3 pokoje, mieszkanie 82,00 m², piętro 3, oferta nr , TN823928, Gdańsk, Śródmieście, Górka
TN823928 - zdjęcie nr 0
TN823928 - zdjęcie nr 1
TN823928 - zdjęcie nr 2
TN823928 - zdjęcie nr 3
TN823928 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

82,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę