Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 62,20 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 20348/4112/OMS

804 460 zł

12 933 zł /m²

Rata 3 764 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Szczepin, Góralska

3 pokoje, mieszkanie 62,20 m², piętro 4, oferta nr , 20348/4112/OMS, Wrocław, Szczepin, Góralska
20348/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20348/4112/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 62.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,20 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę