Logo

Nowe mieszkanie, 128,10 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.1.1

1 050 000 zł

8 197 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja POSITIVO Ołtaszyn

Wrocław, Ołtaszyn, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby

SALON Z ANEKSEM26,93 m²SYPIALNIA11,38 m²SYPIALNIA10,98 m²ŁAZIENKA5,15 m²SCHOWEK3,56 m²KORYTARZ11,26 m²SCHODY5,78 m²TARAS17,61 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 128.1 m², A.1.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 128.1 m², A.1.1
A/5/1A/4/1A/3/1A/2/1A/1/1
Plan piętra
POSITIVO Ołtaszyn - zdjęcie nr 0
POSITIVO Ołtaszyn - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 128.1 m², A.1.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

128,10 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,81 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (17,61 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę