Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,23 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr 12344/3186/OMS

10 887 zł

162 zł /m²

Rata 51 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 67.23 m², gen. Kazimierza Pułaskiego, Suwałki

Suwałki, gen. Kazimierza Pułaskiego

3 pokoje, mieszkanie 67,23 m², piętro 5, oferta nr , 12344/3186/OMS, Suwałki, gen. Kazimierza Pułaskiego
12344/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12344/3186/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 67.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,23 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę