Logo

Nowe mieszkanie, 63,78 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C0.4

522 996 zł

8 200 zł /m²

Rata 2 447 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Radzionków

Radzionków, ul. Gajdasa 6

SALON Z ANEKSEM19,43 m²SYPIALNIA14,15 m²SYPIALNIA13,60 m²ŁAZIENKA4,33 m²KORYTARZ12,27 m²OGRÓDEK19,95 m²
Wymiary mieszkania 63.78 m², C0.4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 63.78 m², C0.4
C0.4C0.3C0.5C0.6C0.2C0.1
Plan piętra
Nowy Radzionków - zdjęcie nr 0
Nowy Radzionków - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 63.78 m², C0.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,78 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,50 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (19,95 m²)

Termin oddania:

gotowe

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę