Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,08 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMDIKA441

549 000 zł

10 343 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Lublin, Stare Miasto, Furmańska

3 pokoje, mieszkanie 53,08 m², piętro 2, oferta nr , SMDIKA441, Lublin, Stare Miasto, Stare Miasto, Furmańska
SMDIKA441 - zdjęcie nr 0
SMDIKA441 - zdjęcie nr 1
SMDIKA441 - zdjęcie nr 2
SMDIKA441 - zdjęcie nr 3
SMDIKA441 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,08 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

1958

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę