+6
Nowe mieszkanie, 58,42 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1/M32
660 146 zł
11 300 zł /m²
Rata 3 089 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Cukrownia Apartamenty - Etap IV
Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Floriana Krygiera

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
58,42 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
garaż, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,46 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę