Logo

Nowe mieszkanie, 52,43 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1/M17

618 674 zł

11 800 zł /m²

Rata 2 895 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Floriana Krygiera

3 pokoje, mieszkanie 52,43 m², piętro 2, oferta nr 1/M17, Cukrownia Apartamenty - Etap IV, Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Floriana Krygiera
Cukrownia Apartamenty - Etap IV - zdjęcie nr 0
Cukrownia Apartamenty - Etap IV - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 52.43 m², 1/M17
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,43 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,46 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę