Logo

Nowe mieszkanie, 50,35 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M8

387 695 zł

7 700 zł /m²

Rata 1 814 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Via Nova

Słupsk, Ryczewo, ul. Fińska

3 pokoje, mieszkanie 50,35 m², piętro 1, oferta nr M8, Via Nova, Słupsk, Ryczewo, ul. Fińska
Via Nova - zdjęcie nr 0
Via Nova - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 50.35 m², M8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,35 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

lipiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę