Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 60,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 86356/6624/OMS

790 000 zł

13 167 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursynów, Ferdynanda Magellana

3 pokoje, mieszkanie 60,00 m², piętro 2, oferta nr , 86356/6624/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Ferdynanda Magellana
86356/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86356/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86356/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86356/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86356/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 60 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1981

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę