Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 66335/3098/OMS

950 000 zł

15 079 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Feliksa Pancera

3 pokoje, mieszkanie 63,00 m², parter, oferta nr , 66335/3098/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Feliksa Pancera
66335/3098/OMS - zdjęcie nr 0
66335/3098/OMS - zdjęcie nr 1
66335/3098/OMS - zdjęcie nr 2
66335/3098/OMS - zdjęcie nr 3
66335/3098/OMS - zdjęcie nr 4
66335/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę