Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,34 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMKUMY730

479 999 zł

8 089 zł /m²

Rata 2 246 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Stalowa Wola, Energetyków

3 pokoje, mieszkanie 59,34 m², parter, oferta nr , SMKUMY730, Stalowa Wola, Energetyków
SMKUMY730 - zdjęcie nr 0
SMKUMY730 - zdjęcie nr 1
SMKUMY730 - zdjęcie nr 2
SMKUMY730 - zdjęcie nr 3
SMKUMY730 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.34 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,34 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

1963

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę