Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,35 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 65925/3098/OMS

980 000 zł

14 131 zł /m²

Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy

3 pokoje, mieszkanie 69,35 m², parter, oferta nr , 65925/3098/OMS, Warszawa, Ursus, Ursus, Dzieci Warszawy
65925/3098/OMS - zdjęcie nr 0
65925/3098/OMS - zdjęcie nr 1
65925/3098/OMS - zdjęcie nr 2
65925/3098/OMS - zdjęcie nr 3
65925/3098/OMS - zdjęcie nr 4
65925/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,35 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę