Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 95,60 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMNURO338

245 000 zł

2 563 zł /m²

Rata 1 146 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Wierzchowo-Dworzec, Dworcowa

3 pokoje, mieszkanie 95,60 m², piętro 1, oferta nr , SMNURO338, Wierzchowo-Dworzec, Dworcowa
SMNURO338 - zdjęcie nr 0
SMNURO338 - zdjęcie nr 1
SMNURO338 - zdjęcie nr 2
SMNURO338 - zdjęcie nr 3
SMNURO338 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 95.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

95,60 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę