Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 83,06 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMNABO337

399 000 zł

4 804 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Bytom, Śródmieście, Dworcowa

3 pokoje, mieszkanie 83,06 m², piętro 2, oferta nr , SMNABO337, Bytom, Śródmieście, Dworcowa
SMNABO337 - zdjęcie nr 0
SMNABO337 - zdjęcie nr 1
SMNABO337 - zdjęcie nr 2
SMNABO337 - zdjęcie nr 3
SMNABO337 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 83.06 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

83,06 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę