Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 90,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr AG560011

565 000 zł

6 278 zł /m²

Rata 2 643 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Domachowo

3 pokoje, mieszkanie 90,00 m², parter, oferta nr , AG560011, Domachowo
AG560011 - zdjęcie nr 0
AG560011 - zdjęcie nr 1
AG560011 - zdjęcie nr 2
AG560011 - zdjęcie nr 3
AG560011 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 90 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

90,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę