Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 73,50 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr TN794844

959 000 zł

13 048 zł /m²

Rata 4 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

Gdańsk, Jasień, Damroki

3 pokoje, mieszkanie 73,50 m², piętro 1, oferta nr , TN794844, Gdańsk, Jasień, Damroki
TN794844 - zdjęcie nr 0
TN794844 - zdjęcie nr 1
TN794844 - zdjęcie nr 2
TN794844 - zdjęcie nr 3
TN794844 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 73.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,50 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1997

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę