Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,40 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr HS841239

615 000 zł

10 714 zł /m²

Rata 2 877 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Asset Sp. z o.o.

Gdynia, Chylonia, Chełmińska

3 pokoje, mieszkanie 57,40 m², piętro 1, oferta nr , HS841239, Gdynia, Chylonia, Chylonia, Chełmińska
HS841239 - zdjęcie nr 0
HS841239 - zdjęcie nr 1
HS841239 - zdjęcie nr 2
HS841239 - zdjęcie nr 3
HS841239 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,40 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę