Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 75,67 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr BS2-MS-309179-21

717 351 zł

9 480 zł /m²

Rata 3 356 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Katowice, Ceglana

3 pokoje, mieszkanie 75,67 m², piętro 3, oferta nr , BS2-MS-309179-21, Katowice, Ceglana
BS2-MS-309179-21 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-309179-21 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-309179-21 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-309179-21 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-309179-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 75.67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,67 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę