Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,13 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr TWJ-MS-2660

279 000 zł

5 920 zł /m²

Rata 1 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Biuro Nieruchomości Twoje M

Busko-Zdrój

3 pokoje, mieszkanie 47,13 m², piętro 3, oferta nr , TWJ-MS-2660, Busko-Zdrój
TWJ-MS-2660 - zdjęcie nr 0
TWJ-MS-2660 - zdjęcie nr 1
TWJ-MS-2660 - zdjęcie nr 2
TWJ-MS-2660 - zdjęcie nr 3
TWJ-MS-2660 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,13 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę