Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,70 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN145090

730 000 zł

12 436 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Piecki-Migowo, Bulońska

3 pokoje, mieszkanie 58,70 m², parter, oferta nr , PAN145090, Gdańsk, Piecki-Migowo, Bulońska
PAN145090 - zdjęcie nr 0
PAN145090 - zdjęcie nr 1
PAN145090 - zdjęcie nr 2
PAN145090 - zdjęcie nr 3
PAN145090 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,70 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę