Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 835123

579 568 zł

8 916 zł /m²

Rata 2 712 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 65 m², Bukszpanowa, Katowice Piotrowice-Ochojec (Piotrowice-Ochojec)

Katowice, Piotrowice-Ochojec, Bukszpanowa

3 pokoje, mieszkanie 65,00 m², piętro 2, oferta nr , 835123, Katowice, Piotrowice-Ochojec, Piotrowice-Ochojec, Bukszpanowa
835123 - zdjęcie nr 0
835123 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę