Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,79 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMFUDE167

385 000 zł

7 434 zł /m²

Rata 1 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Górna, Broniewskiego

3 pokoje, mieszkanie 51,79 m², piętro 3, oferta nr , SMFUDE167, Łódź, Górna, Górna, Broniewskiego
SMFUDE167 - zdjęcie nr 0
SMFUDE167 - zdjęcie nr 1
SMFUDE167 - zdjęcie nr 2
SMFUDE167 - zdjęcie nr 3
SMFUDE167 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.79 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,79 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę