+2
Nowe mieszkanie, 47,83 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C2.0.2
570 510 zł
11 928 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 669 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
47,83 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (28,30 m²)
Termin oddania:
30 sierpnia 2027
Zapytaj o ofertę