Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,09 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 26494/2089/OMS

850 000 zł

9 873 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Brochów, Birmańska

3 pokoje, mieszkanie 86,09 m², piętro 1, oferta nr , 26494/2089/OMS, Wrocław, Brochów, Birmańska
26494/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26494/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26494/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26494/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26494/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86.09 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

86,09 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1915

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę