Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,22 m², 3 pokoje, parter, oferta nr VTS-MS-7169

552 200 zł

10 000 zł /m²

Rata 2 584 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty VERITAS Nieruchomości

Bielsko-Biała

3 pokoje, mieszkanie 55,22 m², parter, oferta nr , VTS-MS-7169, Bielsko-Biała
VTS-MS-7169 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-7169 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-7169 - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,22 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę