Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,10 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1254/7250/OMS

619 500 zł

11 451 zł /m²

Rata 2 898 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Popowice, Białowieska

3 pokoje, mieszkanie 54,10 m², piętro 3, oferta nr , 1254/7250/OMS, Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Popowice, Białowieska
1254/7250/OMS - zdjęcie nr 0
1254/7250/OMS - zdjęcie nr 1
1254/7250/OMS - zdjęcie nr 2
1254/7250/OMS - zdjęcie nr 3
1254/7250/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,10 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę