Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1252/7250/OMS

764 000 zł

13 404 zł /m²

Rata 3 575 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka, Bezpieczna

3 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 3, oferta nr , 1252/7250/OMS, Wrocław, Karłowice-Różanka, Różanka, Bezpieczna
1252/7250/OMS - zdjęcie nr 0
1252/7250/OMS - zdjęcie nr 1
1252/7250/OMS - zdjęcie nr 2
1252/7250/OMS - zdjęcie nr 3
1252/7250/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1986

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę