Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 44176

690 000 zł

10 952 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Bajana Jerzego

3 pokoje, mieszkanie 63,00 m², piętro 2, oferta nr , 44176, Wrocław, Fabryczna, Bajana Jerzego
44176 - zdjęcie nr 0
44176 - zdjęcie nr 1
44176 - zdjęcie nr 2
44176 - zdjęcie nr 3
44176 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę