Logo

Nowe mieszkanie, 61,31 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr M97

674 410 zł

11 000 zł /m²

Rata 3 155 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wave - Etap 1

Giżycko, ul. Armii Krajowej

3 pokoje, mieszkanie 61,31 m², piętro 4, oferta nr M97, Wave - Etap 1, Giżycko, ul. Armii Krajowej
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 0
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 1
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 2
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 3
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.31 m², M97
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,31 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

2

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę