Logo

Nowe mieszkanie, 30,53 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr M122

320 260 zł

10 490 zł /m²

Rata 1 498 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wave - Etap 1

Giżycko, ul. Armii Krajowej

1 pokój, mieszkanie 30,53 m², piętro 3, oferta nr M122, Wave - Etap 1, Giżycko, ul. Armii Krajowej
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 0
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 1
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 2
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 3
Wave - Etap 1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.53 m², M122
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,53 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę