Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,45 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMFEMO827

389 000 zł

7 015 zł /m²

Rata 1 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Koluszki, Apartamentowa

3 pokoje, mieszkanie 55,45 m², parter, oferta nr , SMFEMO827, Koluszki, Apartamentowa
SMFEMO827 - zdjęcie nr 0
SMFEMO827 - zdjęcie nr 1
SMFEMO827 - zdjęcie nr 2
SMFEMO827 - zdjęcie nr 3
SMFEMO827 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,45 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę