Logo

Nowe mieszkanie, 49,67 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M10

988 718 zł

19 906 zł /m²

Rata 4 626 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Madalińskiego

Gdańsk, Chełm, ul. Antoniego Madalińskiego

SALON Z ANEKSEM15,94 m²SYPIALNIA16,01 m²SYPIALNIA12,48 m²SYPIALNIA9,96 m²ŁAZIENKA3,84 m²KORYTARZ14,14 m²BALKON4,42 m²TARAS10,65 m²
Wymiary mieszkania 49.67 m², M10
Madalińskiego - zdjęcie nr 0
Madalińskiego - zdjęcie nr 1
Madalińskiego - zdjęcie nr 2
Madalińskiego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.67 m², M10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,67 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,42 m²), taras (10,65 m²)

Termin oddania:

31.12.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę