Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 72,68 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMPUPU716

669 000 zł

9 205 zł /m²

Rata 3 130 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Andrychów

3 pokoje, mieszkanie 72,68 m², piętro 3, oferta nr , SMPUPU716, Andrychów
SMPUPU716 - zdjęcie nr 0
SMPUPU716 - zdjęcie nr 1
SMPUPU716 - zdjęcie nr 2
SMPUPU716 - zdjęcie nr 3
SMPUPU716 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 72.68 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,68 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

3,12 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę