Logo

Nowe mieszkanie, 52,25 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 19

521 978 zł

9 990 zł /m²

Rata 2 442 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Alta Novum

Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Altanowa 22

3 pokoje, mieszkanie 52,25 m², piętro 1, oferta nr 19, Alta Novum, Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Altanowa 22
SALON Z ANEKSEM18,33 m²SYPIALNIA13,79 m²SYPIALNIA10,77 m²ŁAZIENKA4,87 m²KORYTARZ4,49 m²LOGGIA6,48 m²
Wymiary mieszkania 52.25 m², 19
Wirtualna makieta 3D mieszkania 52.25 m², 19
19
Plan piętra
Alta Novum - zdjęcie nr 0
Alta Novum - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 52.25 m², 19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,25 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,48 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę