Logo

Nowe mieszkanie, 58,03 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 18

533 296 zł

9 190 zł /m²

Rata 2 495 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Alta Novum

Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Altanowa 22

3 pokoje, mieszkanie 58,03 m², parter, oferta nr 18, Alta Novum, Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Altanowa 22
SALON18,01 m²KUCHNIA7,94 m²SYPIALNIA9,13 m²SYPIALNIA8,57 m²ŁAZIENKA4,88 m²KORYTARZ9,50 m²LOGGIA8,14 m²
Wymiary mieszkania 58.03 m², 18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 58.03 m², 18
18
Plan piętra
Alta Novum - zdjęcie nr 0
Alta Novum - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 58.03 m², 18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,03 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,95 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,14 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę