Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,91 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 122915/78/OMS

850 722 zł

14 200 zł /m²

Rata 3 980 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Aleksandra Kowalskiego

3 pokoje, mieszkanie 59,91 m², piętro 3, oferta nr , 122915/78/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Aleksandra Kowalskiego
122915/78/OMS - zdjęcie nr 0
122915/78/OMS - zdjęcie nr 1
122915/78/OMS - zdjęcie nr 2
122915/78/OMS - zdjęcie nr 3
122915/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,91 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę