Logo

Nowe mieszkanie, 54,92 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 13

1 032 496 zł

18 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 831 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja RZ21

Warszawa, Wilanów, ul. Aleja Rzeczypospolitej 21

SALON Z ANEKSEM19,48 m²SYPIALNIA17,17 m²POKÓJ9,67 m²ŁAZIENKA4,92 m²ŁAZIENKA3,68 m²BALKON4,38 m²BALKON4,38 m²
Wymiary mieszkania 54.92 m², 13
RZ21 - zdjęcie nr 0
RZ21 - zdjęcie nr 1
RZ21 - zdjęcie nr 2
RZ21 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.92 m², 13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,92 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,38 m²), balkon (4,38 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę