Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 89,82 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 44285

1 195 000 zł

13 304 zł /m²

Rata 5 591 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Fabryczna, Al. Śliwowa

3 pokoje, mieszkanie 89,82 m², piętro 2, oferta nr , 44285, Wrocław, Fabryczna, Al. Śliwowa
44285 - zdjęcie nr 0
44285 - zdjęcie nr 1
44285 - zdjęcie nr 2
44285 - zdjęcie nr 3
44285 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 89.82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

89,82 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę