Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,45 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMKANO365

850 000 zł

18 299 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Śródmieście, Al. Jerozolimskie

3 pokoje, mieszkanie 46,45 m², piętro 3, oferta nr , SMKANO365, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Al. Jerozolimskie
SMKANO365 - zdjęcie nr 0
SMKANO365 - zdjęcie nr 1
SMKANO365 - zdjęcie nr 2
SMKANO365 - zdjęcie nr 3
SMKANO365 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,45 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,75 m

Rok Budowy:

1968

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę