Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMKANU594

389 000 zł

7 410 zł /m²

Rata 1 820 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Staszów, Adama Mickiewicza

3 pokoje, mieszkanie 52,50 m², piętro 3, oferta nr , SMKANU594, Staszów, Adama Mickiewicza
SMKANU594 - zdjęcie nr 0
SMKANU594 - zdjęcie nr 1
SMKANU594 - zdjęcie nr 2
SMKANU594 - zdjęcie nr 3
SMKANU594 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,50 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

1996

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę